Mysticblood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Forum
Üdvözöllek a Mystic Blood Vámpírnaplókon alapuló szerepjátékon. Ha, kedved lenne a kedvenc karaktered életét irányítani, saját kények szerint, akkor jó helyen jársz. Ugyanis, itt megtehetek, a gyógyír kutatásától kezdve. Az, hogy megtalálják-e a gyógyírt, és mik lesznek ennek a következményei, csak rajtad áll! Gyere regisztrálj!
Staff
ElenaGilbert


Chat
-Köszönjük, minden látogató megjelenését, de... >>ne káromkodj! >>ne szidd az oldalt, a tagjait, vagy az Adminokat! -A Chat befogadja az avatarokat is, de.. >>ne használj fanpopos képet, mert nem jeleníti meg! Mindenkinek jó beszélgetést!
Legutóbbi témák
»  why don't you swallow razor blades?
Katherine Pierce - The girl with the best brain.  EmptyHétf. Jún. 17, 2013 1:15 pm by Elena Gilbert

» Elena Gilbert
Katherine Pierce - The girl with the best brain.  EmptyVas. Május 19, 2013 6:02 am by Klaus Mikaelson

» Katherine Pierce - The girl with the best brain.
Katherine Pierce - The girl with the best brain.  EmptyCsüt. Május 16, 2013 6:44 am by Vendég

» Dear Diaries
Katherine Pierce - The girl with the best brain.  EmptySzer. Május 15, 2013 9:18 am by Vendég

» 50 Shades of Grey
Katherine Pierce - The girl with the best brain.  EmptyVas. Május 12, 2013 11:21 am by Elena Gilbert

» Rebekah Mikaelson
Katherine Pierce - The girl with the best brain.  EmptyCsüt. Május 09, 2013 11:53 am by Elena Gilbert

» Caroline Forbes
Katherine Pierce - The girl with the best brain.  EmptyHétf. Május 06, 2013 10:55 pm by Elena Gilbert

» Katherine Pierce
Katherine Pierce - The girl with the best brain.  EmptyHétf. Május 06, 2013 11:44 am by Vendég

» Árva angyal
Katherine Pierce - The girl with the best brain.  EmptyHétf. Május 06, 2013 11:28 am by Elena Gilbert

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (10 fő) Hétf. Aug. 15, 2022 6:34 pm-kor volt itt.

 

 Katherine Pierce - The girl with the best brain.

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Katherine Pierce - The girl with the best brain.  Empty
TémanyitásTárgy: Katherine Pierce - The girl with the best brain.    Katherine Pierce - The girl with the best brain.  EmptyCsüt. Május 16, 2013 6:44 am





.:ÁLLTALÁNOSSÁG:.


KARAKTERED TELJES NEVE: Katherine Pierce (régebben Katerina Petrova)
KORA: 536 év.
ÁTVÁLTOZÁSÁNAK IDEJE/KÖRÜLMÉNYEI: Több, mint 500 éve történt. Niklaus Mikaelson az én véremmel akarta megtörni a nap és a hold átkát, ezért saját akaratomból váltam azzá, amivé. Tulajdonképpen miután vér került a szervezetembe, felakasztottam magam, ezáltal meghaltam, majd legközelebb vámpírként ébredtem fel.
SZERELME/VISZONYUK: Stefan, vagy Damon...? Ez itt a kérdés. Mindig is Stefan felé húzott a szívem, de Damonben is megvan az a fajta sárm, amire szükségem van. Bár őt inkább csak kihasználtam. A lényeg az, hogy eléggé hajtok arra, hogy újra az enyémek legyenek.
AVATARON: Nina Dobrev

MIÓTA JÁTSZOL: Majdnem egy éve.
USER KERESZTNEVE: Petra.

.:KÜLSŐ/BELSŐ JELLEMZÉS:.


Nos, hol is kezdjem. Legyen az első a kinézet. Nem hazudok, ha azt mondom, hogy tökéletes alakom van. De sajnos van belőlem egy másik. De akkor is én vagyok az eredeti.
De már is eltértem a témától. Szóval... Átlagos magasságom van, nem vagyok sem magas, sem alacsony. Hajam sötét barna és én göndören szoktam hordani a hasonmásommal ellentétben. Bár ha azt akarom, hogy azt higgyék, hogy én vagyok Elena, akkor kivasalom. Nem szoktam kiöltözni csak különleges alkalmakkor. Nem vagyok kövér, szerintem az alakom pont jó.
Folytassuk a belsővel...Általában mindenkit kihasználok vagy átverek, én így szeretek élni. Szinte senkivel nem vagyok kedves, és szeretek a pasikkal játszani. Csupán kettő igaz szerelmem volt/van, de nem tudom, hogy a második az tényleg valós volt-e. Igazából mindig is Stefan felé húzott a szívem, de ott van még az ellenállhatatlan Damon. Stefant még mindig vissza akarom szerezni. Sőt, vissza is fogom. 537 éves vagyok, ezért erős és magabiztos. Imádom az emberi vért, sokszor ölök emiatt embereket. De néha csak azért ölöm meg őket, mert olyan kedvem van... Mindent megkapok, amit akarok, mert megszerzem bármi áron. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam magamról...




.:SZERET/NEM SZERET:.


Szerintem egyértelmű, hogy imádok vámpírként élni. Erős vagyok, én kizárólag egy ember van, akitől tartok, ez pedig Niklaus Mikaelson. Eléggé pikkel rám amiatt, mert vámpírrá változtattam magam, meg akarta törni velem a nap és a hold átkát, úgy, hogy az utolsó csepp véremet is ki akarta ontani. De én vámpírrá váltam, az átok megtörése pedig így már nem működik. 500 éven át menekültem előle, mert meg akar ölni, ezért ő igencsak egy ellenségnek számít.
Stefan, és Damon. Ők azok, akik elég fontos részei az életemnek. folyamatban...


.:ELŐTÖRTÉNET:.


Írd le karaktered előtörténetét a jelenig, VIGYÁZZ szerepjáték példa NEM JÓ! Az előtörténet álljon legalább 320 szóból! Írd le karaktered előtörténetét a jelenig, VIGYÁZZ szerepjáték példa NEM JÓ! Az előtörténet álljon legalább 320 szóból! Írd le karaktered előtörténetét a jelenig, VIGYÁZZ szerepjáték példa NEM JÓ! Az előtörténet álljon legalább 320 szóból!




Vissza az elejére Go down
 
Katherine Pierce - The girl with the best brain.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katherine Pierce
» Katherine Pierce
» Katherine szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysticblood :: Mysticblood :: Karakterlapok :: Elfogadásra váró karakterlapok-
Ugrás: