Mysticblood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Forum
Üdvözöllek a Mystic Blood Vámpírnaplókon alapuló szerepjátékon. Ha, kedved lenne a kedvenc karaktered életét irányítani, saját kények szerint, akkor jó helyen jársz. Ugyanis, itt megtehetek, a gyógyír kutatásától kezdve. Az, hogy megtalálják-e a gyógyírt, és mik lesznek ennek a következményei, csak rajtad áll! Gyere regisztrálj!
Staff
ElenaGilbert


Chat
-Köszönjük, minden látogató megjelenését, de... >>ne káromkodj! >>ne szidd az oldalt, a tagjait, vagy az Adminokat! -A Chat befogadja az avatarokat is, de.. >>ne használj fanpopos képet, mert nem jeleníti meg! Mindenkinek jó beszélgetést!
Legutóbbi témák
»  why don't you swallow razor blades?
Rebekah Mikaelson EmptyHétf. Jún. 17, 2013 1:15 pm by Elena Gilbert

» Elena Gilbert
Rebekah Mikaelson EmptyVas. Május 19, 2013 6:02 am by Klaus Mikaelson

» Katherine Pierce - The girl with the best brain.
Rebekah Mikaelson EmptyCsüt. Május 16, 2013 6:44 am by Vendég

» Dear Diaries
Rebekah Mikaelson EmptySzer. Május 15, 2013 9:18 am by Vendég

» 50 Shades of Grey
Rebekah Mikaelson EmptyVas. Május 12, 2013 11:21 am by Elena Gilbert

» Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson EmptyCsüt. Május 09, 2013 11:53 am by Elena Gilbert

» Caroline Forbes
Rebekah Mikaelson EmptyHétf. Május 06, 2013 10:55 pm by Elena Gilbert

» Katherine Pierce
Rebekah Mikaelson EmptyHétf. Május 06, 2013 11:44 am by Vendég

» Árva angyal
Rebekah Mikaelson EmptyHétf. Május 06, 2013 11:28 am by Elena Gilbert

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (10 fő) Hétf. Aug. 15, 2022 6:34 pm-kor volt itt.

 

 Rebekah Mikaelson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rebekah- Barbie Klaus
Ősi vámpír
Ősi vámpír
Rebekah- Barbie Klaus


♔Hozzászólások száma : 1
♔Join date : 2013. May. 06.
♔Age : 29
♔Tartózkodási hely : Mystic Falls

Rebekah Mikaelson Empty
TémanyitásTárgy: Rebekah Mikaelson   Rebekah Mikaelson EmptySzer. Május 08, 2013 11:43 pm





.:ÁLLTALÁNOSSÁG:.


KARAKTERED TELJES NEVE: Rebekah Mikaelson
KORA: több mint 1000 év
ÁTVÁLTOZÁSÁNAK IDEJE/KÖRÜLMÉNYEI: 1000 körül változtunk át a testvéreimmel, Finnel, Kollal, Elijahval és Niklausszal. Anyánk, Esther és Ayana az ősboszorkány varázslattal változtatott át minket. Tatia Petrova vérét ittuk először. (tudtunk nélkül -kehelyből)
SZERELME/VISZONYUK: 1200 körül (még viszonylag fiatal vámpírként) beleszerettem egy Alexander nevű férfiba, akiről később kiderült, hogy vámpír vadász. (egy az Ötökből) Amikor Alexander az életemre tört, Niklaus végzett vele, és társaival. A kardját mellé temettem. 1922-ben Nickel Chicagó gyönyörű városában éltünk. Ott ismertem meg, s szerettem meg a ripper Stefan Salvatoret. Sajnos 'kapcsolatunk' nem bontakozhatott ki mert tovább kellett menekülnünk apánk, Mikael elől. A családom tartott egy bált pár hónapja, ami után egyéjszakás kalandom volt Damon Salvatoreval.AVATARON:

MIÓTA JÁTSZOL: 2013. 05. 06. óta játszom
USER KERESZTNEVE: Edina

.:KÜLSŐ/BELSŐ JELLEMZÉS:.


Szőke, közép hosszú hajam van, kék szemem, fehér bőröm. Legtöbbször makacs, önfejű, akaratos és hisztis vagyok. Ha a dolgok nem a kedvem szerint történnek vagy hisztizek vagy bekeményítek, és fenyegetőzöm. Ha az előbbiek nem használnak, akkor cselekszem. És.ha cselekszem, valakinek baja esik. Legnagyobb vágyam hogy újra ember lehessek, s családot alapíthassak. Könnyen megenyhülök, ha látom, hogy valaki törődik velem. Szeretetre vágyom.


.:SZERET/NEM SZERET:.



Imádok a középpontban lenni, imádom ha figyelnek rám, törődnek velem. Szeretem a sportokat, elsősorban a tornát. (főként mert vámpírként jeleskedhetek benne) Gyűlölöm, ha valaki 'beleköp a levesembe'. Gyűlölöm, ha megvonják a figyelmet rólam, és azt is, ha kihasználnak. Gyűlölöm, amikor Nick koporsóba tesz! Nem sok barátom akad Mystic Fallsban, de van akiket kedvelek. Mint például Matt-et, aki emlékeztet, mennyire is szeretném azt az életet, amit él és majd élhet később. Rajta és a testvéreimen kívül mást nem igen kedvelek. Vagyis talán még Stefant. Így Elena nélkül nem olyan gáz. Majdnem annyi szimpatikus, mint ripperként. Akit legjobban utálok, az Elenácska. Mást sem tud csak nyávogni. Meg persze, hogy mindenki neki akarja a gyógyírt, még Klaus is! Mintha csak ő érdemelné meg, vagy meg lenne írva, hogy ő kapja.


.:ELŐTÖRTÉNET:.


A középkorban születtem. Apám, Mikael kelet-európai földbirtokos volt. Anyám, Esther boszorkány volt. Európában éltünk, egy kis faluban,míg ki nem tört a pestis járvány, melyben meghalt a testvérem. Ezért családunk áttelepült az Újvilágba, Amerikába, Ayana az ősboszorkány segítségével. Anyám Amerikában 6 gyermeket szült: Elijaht, Kolt, Finnt, Henriket, Niklaust és engem. Teliholdkor mindig bezárkóztunk, mivel a falunk vérfarkas falka mellett élt. Egy alkalommal Nick és Henrik kiszökött meglesni a farkasokat. Henriket megharapta az egyik, és meghalt. Apánk Niklaust okolta öcsénk haláláért, és ezért -meg mert mint később kiderült Nick nem Mikael fia- meggyűlölte őt. Anyám megakart minket védeni és Ayanával elvégeztek egy varázslatot, ami által mind vámpírok lettünk. Legelőször Tatia Petrova vérét ittuk, így az kötötte meg a bátyám átkát. A természet egyensúlyát helyre kellett hozni, mivel Niklaus nem lehetett vámpír s vérfarkas is. Miután elnyomták Nick farkas énjét, ő fellázadt s megölte anyánkat. (Ezt csak nem rég tudtuk meg.) Klaus azt hazudta apánk ölte meg anyánkat, s ezért évszázadokon át menekültünk előle. Amikor a bátyám kitalálta a 'Nap és Hold átkát', koporsóban feküdtem, mint ahogy majdnem végig 900 éven át. 1200 körül megismertem és megszerettem Alexandert, akiről kiderült, hogy az Ötök egyike. Azt hittem, fogalma sincs, mik vagyunk de tévedtem. Egyik éjjel rámtámadt, majd Nick levadászta. őt és társait. Alexander kardját vele temettem el. 1922-ben ismét szerelembe estem, Stefannal, Chicagóban. Sajnos akaratlanul is, de elhagytam, egy koporsóban, Nick jóvoltából. Stefannal csodásan szórakoztunk. Ezután 90 évig koporsóban feküdtem, míg nem Klaus kihúzta a tört a szívembőlm mert szüksége volt a nyakláncomra, amit Ayanától kaptam. De nem tudtam odaadni neki, mert mint kiderült elkeveredett Elenához. Ezután apánk ránk talált, de Klaus megölte. Aztán anyánk is fel támadt, és ő is megakart ölni bennünket, melyben persze Finn készségesen segédkezett. Amikor a rituáléja nem sikerült, anyánk vámpír vadásszá változtatta Alaricot, aki megölte Nicket. Legalább is azt hittük Elijahval. Mióta tudok a gyógyírről, más sem lebeg a szemem előtt, csak, hogy megkaparintsam!


Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Admin
Elena Gilbert


♔Hozzászólások száma : 49
♔Join date : 2013. Jan. 27.
♔Age : 31
♔Tartózkodási hely : Mistic Fall's

Rebekah Mikaelson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebekah Mikaelson   Rebekah Mikaelson EmptyCsüt. Május 09, 2013 11:53 am

Nekem tetszett, és a fogalmazásod isteni. Hát, mit ne mondjak érdekes leszel köreinkben. Jó játékot kívánok, mert
ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
 
Rebekah Mikaelson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysticblood :: Mysticblood :: Karakterlapok :: Elfogadot karakterlapok :: Ősi vámpírok-
Ugrás: